Aktuality30. 09. 2020  holstein  PhöenixGroup - Koncentrace síly šlechtitelského programu nabízeného společností GGI-SPERMEX GmbH.
 Pět akcionářů společnosti GGI-SPERMEX uzavřelo smlouvu o společném šlechtitelském programu. Jedná se o společnosti Rinderunion Baden-Württemberg e.V. (RBW), Rinder-Union West e.G. (RUW), Rinder Allianz GmbH (RA), Qnetics GmbH (QNE) a Rinderproduktion Berlin-Brandenburg GmbH (RBB). Společný program bude fungovat od 1. ledna 2021 pod názvem „PhönixGroup“.


11. 09. 2020  holstein  Covid-19 - přituhuje už v září
 Po omezení přísných opatření spojených s jarní vlnou coronavirové pandemie jsme se mohli svobodně nadechnout. Bohužel s tímto nádechem jsme přijali další vlnu infekce. Včera byla zrušena Národní výstava Holštýnského skotu v Lysé nad Labem. Vypadá to, že se opatření budou ještě zpřísňovat a čeká nás další náročné období.


07. 09. 2020  holstein  XIII. Mrákovská výstava trochu jinak
 Ve dvouletém cyklu se vždy těšíme na nejlepší výstavu red holštýnských a holštýnských krav v ČR. Vždy se jedná o vrchol výstavní sezony nejen kvalitou a množstvím předvedených zvířat, ale také snahou o inovativní přístup k prezentaci chovu skotu.


arrowLeft ... 2 3 4 5 6 7 8 ... arrowRight