Aktuality16. 06. 2020  holstein  LABOS NEO 783 - býk pro letní období
 Blíží se nám léto a sním spojené teplé dny a noci. Dovolenou si každý z nás rád užije v teple a při slunečném počasí. Pro naše krávy ale dovolená neplatí. Naopak nastává problematické období. Tepelný stres se bude navyšovat a přes maximální snahu o ochlazení nemůžeme našim kravám zajistit optimální podmínky. Kromě celkového poklesu produkce mléka a složek je dalším nepříjemným důsledkem pokles zabřezávání. Naše společnost vám nabízí řešení tohoto problému. Odpovědí na nepříznivé podmínky může být použití býka s vysokou vlastní plodností, která aspoň částečně kompenzuje horší zabřezávání při tepelném stresu. Takovým býkem je LABOS NEO 783 (Lighter x Tribunex Headliner). Podařilo se nám zajistit příznivou cenu ID tak, aby chovatel nemusel příliš přemýšlet, zda inseminaci provede


04. 06. 2020  holstein  Outcrossový býk v nabídce
 Od poloviny června budeme nabízet býka Berico NEO 976 (Mason x Goldwyn x Titanic) Je to prověřený býk z nabídky firmy Intermizoo a pro naše chovatele je zajímavý alternativním původem. Děd Mascol byl jedním z nejúspěšnějších německých býků, který výrazně promluvil i do celosvětové populace holštýnského skotu.


21. 05. 2020  holstein  Fageno RED 613 se loučí
 Po velmi úspěšném nasazení jsou spotřebovány poslední inseminační dávky býka Fageno. Jedná se o jednoho z nejúspěšnějších red holštýnských býků posledních let.


arrowLeft ... 4 5 6 7 8 9 10 ... arrowRight