Aktuality13. 10. 2020  holstein  Covid-19 druhá vlna.
 Stejně jako z jara procházíme složitým obdobím. Proti nákazová opatření se výrazně zpřísňují a kontakty jsou stále více omezovány. Chceme všechny naše zákazníky ujistit, že naše firma provádí všechna opatření zamezující šíření viru. Kontakty s chovateli jsou omezené, ale naše činnost pokračuje. Stále nabízíme špičkovou genetiku vhodnou do našich chovů. Naši býci jsou používáni jako otcové nové generace plemeníků i u konkurenčních organizací. Zkušenosti s kvalitou potomstva mají mnozí naši chovatelé.


13. 10. 2020  holstein  Nový katalog v tištěné podobě
 Dnes byl dokončen tisk nového katalogu plemenných býků. Pokusíme se distribuovat ho mezi chovatele co nejdříve. Dále nabízíme zaslání katalogu v elektronické podobě, případně zašleme na požádání tištěný katalog na vaši adresu poštou. Požadavky na zaslání katalogu prosím zasílejte na info@ggi-czech.cz .


30. 09. 2020  holstein  PhöenixGroup - Koncentrace síly šlechtitelského programu nabízeného společností GGI-SPERMEX GmbH.
 Pět akcionářů společnosti GGI-SPERMEX uzavřelo smlouvu o společném šlechtitelském programu. Jedná se o společnosti Rinderunion Baden-Württemberg e.V. (RBW), Rinder-Union West e.G. (RUW), Rinder Allianz GmbH (RA), Qnetics GmbH (QNE) a Rinderproduktion Berlin-Brandenburg GmbH (RBB). Společný program bude fungovat od 1. ledna 2021 pod názvem „PhönixGroup“.


arrowLeft ... 4 5 6 7 8 9 10 ... arrowRight