Aktuality10. 06. 2021  holstein  Noví býci v nabídce od června 2021
 Na základě zájmu chovatelů připravujeme dovoz nových býků z SRN. Konkrétně se jedná o jedničku poslední genomové TOP býků v SRN Foreman a další špičkový býk Cosinus. Oba jsou vhodní pro robotické dojení dcer a k připouštění jalovic. V současnosti budou využíváni převážně pro šlechtění, ale po dalších výsledcích PH v srpnu budou dostupnější i pro produkční chovy. V srpnu budou navíc hodnoceni i v ČR na indexu SIH. Podrobnější informace níže.


07. 06. 2021  holstein  Aplikace GGI-SPERMEX-App 2.0
 Nejjednodušší přístup k informacím o všech býcích z našeho portfolia zajistí aktualizovaná aplikace GGI-SPERMEX App. Aplikaci si můžete nainstalovat na App Store nebo Google play. Funguje online a po stažení souborů i off-line. Zobrazuje aktuální plemenné hodnoty pro plemena Holstein, Simmental, Angelr, Brown Swiss, Jersey a také kombinovaná plemena. Krátce po každém novém odhadu PH máte k dispozici aktuální data.
Pouhými několika kliknutími máte přístup ke všem informacím o býcích. Při výběru ideálních plemeníků vám pomohou filtry dědičných znaků, jako je bezrohost, kappa-kasein, beta-kasein a nastavitelné filtry pro výkonnostní znaky a plemenné hodnoty.
Náš sortiment můžete snadno filtrovat a třídit podle svých vlastních požadavků. Jednoduše zkopírujte býky, na které byste se chtěli blíže podívat, do svého osobního seznamu. „Známé“ býky můžete také znovu filtrovat podle různých kritérií nebo je označit pro snadnější orientaci.
Aplikace umožňuje snadnou orientaci v celém sortimentu býků a je praktická i pro rychlou informaci přímo ve stájích. Aplikace GGI-SPERMEX je k dispozici také v češtině.
Věříme, že využijete této příležitosti a získané informace vám pomůžou ke správným rozhodnutím.


03. 06. 2021  holstein  Nový býk v nabídce
 Od června je k dispozici býk Aerosmith NXB 777 (Aristocrat x Bighit x Montana). Jedná se o špičkového býka z vrcholu genomové TOP v SRN. Podrobnosti v sekci "katalog", nebo u našich šlechtitelů. ID jsou již k dispozici.  


1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight