Aktuality04. 06. 2020  holstein  Outcrossový býk v nabídce
 Od poloviny června budeme nabízet býka Berico NEO 976 (Mason x Goldwyn x Titanic) Je to prověřený býk z nabídky firmy Intermizoo a pro naše chovatele je zajímavý alternativním původem. Děd Mascol byl jedním z nejúspěšnějších německých býků, který výrazně promluvil i do celosvětové populace holštýnského skotu.


21. 05. 2020  holstein  Fageno RED 613 se loučí
 Po velmi úspěšném nasazení jsou spotřebovány poslední inseminační dávky býka Fageno. Jedná se o jednoho z nejúspěšnějších red holštýnských býků posledních let.


14. 04. 2020  holstein  MEDON NXB 394 - nová jednička TOP v SRN
 V posledním hodnocení holštýnských býků se na první příčku vyšvihl býk MEDON NXB 394 (Missouri x Galaxy x Massey). Aktuálně má hodnoceno přes sto dcer ve čtyřiceti podnicích. Dcery vykazují vysokou dojivost. Velmi dobrý exteriér s výbornými vemeny. V ČR byl Medon využíván jako genomický v podniku Zámoraví a.s. Břest. V tomto podniku již evidujeme první otelenou dceru. V ČR dosáhl hodnocení SIH 136,9, což ho zařazuje mezi nejúspěšnější býky.
Medona doporučujeme využívat k výraznému navýšení produkce mléka a utváření vemene. V hodný k připouštění krav. ID, za příznivou cenu, budou k dispozici od konce dubna. Využijte příležitosti, získat špičkovou genetiku pro své stádo.


arrowLeft ... 5 6 7 8 9 10 11 ... arrowRight