Aktuality04. 11. 2020  holstein  Nový býk v nabídce - GINGER (RED 781)
 Od listopadu je chovatelům k dispozici nový špičkový red holštýnský plemeník Ginger RED 781. V srpnovém hodnocení v SRN se umístil na druhém místě v konkurenci tisíců dalších mladých býků. Otcem je německý Gywer NXB 578, který se výrazně prosadil jako otec nové generace špičkových genomáků. Otcem matky je americký Mr. Salvatore. Ginger je narozen v Holandsku a přes matku čerpá ze síly populace holandských krav. Odhadované plemenné hodnoty jsou ve všech znacích hodnoceny jako vynikající. Celková komplexnost hodnocených znaků je příslibem pro jeho potomstvo. Přes své mládí (14 měsíců) již produkuje ID a je intenzivně využíván šlechtitelskými chovy.


13. 10. 2020  holstein  Covid-19 druhá vlna.
 Stejně jako z jara procházíme složitým obdobím. Proti nákazová opatření se výrazně zpřísňují a kontakty jsou stále více omezovány. Chceme všechny naše zákazníky ujistit, že naše firma provádí všechna opatření zamezující šíření viru. Kontakty s chovateli jsou omezené, ale naše činnost pokračuje. Stále nabízíme špičkovou genetiku vhodnou do našich chovů. Naši býci jsou používáni jako otcové nové generace plemeníků i u konkurenčních organizací. Zkušenosti s kvalitou potomstva mají mnozí naši chovatelé.


13. 10. 2020  holstein  Nový katalog v tištěné podobě
 Dnes byl dokončen tisk nového katalogu plemenných býků. Pokusíme se distribuovat ho mezi chovatele co nejdříve. Dále nabízíme zaslání katalogu v elektronické podobě, případně zašleme na požádání tištěný katalog na vaši adresu poštou. Požadavky na zaslání katalogu prosím zasílejte na info@ggi-czech.cz .


arrowLeft 1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight